Filtruj

Praca Piotr - Stargard

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w kawiarni Stargard

PIOTRPIOTR
Stargard

Zatrudnimy osobę do pracy w kawiarni. Twoim zadaniem będzie: - obsługa klientów - dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy - obsługa kasy fiskalnej Szukamy osoby, która: - jest pełna pozytywnej energii - lubi kontakt z ludźmi - posiada aktualne badania do celów sanitarno-epidemiolo...

11.05.202411.05.2024
od 3500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na budowie murarz ,Cieśla szalunkowy, zbrojarz

PIOTRPIOTR
Stargard

Praca przy budowie budynków wielorodzinnych na stałe w Stargardzie.rozliczenia godzinowe lub akord w zależności od stanowiska. Rozliczenie tygodniowe. Tylko poważne osoby z doświadczeniem. Tel. 50*******58...

09.05.202409.05.2024
od 6000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik biurowy fakturowanie i spedycje.

PIOTR ZAPŁATAPIOTR ZAPŁATA
Lubczyna

OPIS Zakres obowiązków: Fakturowanie. Spedycja Zamawianie transportów pod wysyłki. Kontakty z działem Marketingu Wymagania wobec kandydatów: Skrupulatność, dokładność. Dobra organizacja pracy. Mile widziane: Doświadczenie w podobnym zakresie obowiązków. Co oferujemy: Wsparcie w rozwoju w f...

08.05.202408.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0242 s