Filtruj

Praca Piotr - Wejherowo

1-3 z 3 ofert pracy

BRUKARZ/ POMOCNIK BRUKARZA

FIRMA PIOTREX PIOTR WIECZOREKFIRMA PIOTREX PIOTR WIECZOREK
Wejherowo

Zakres obowiązków: Prace przy układaniu kostki brukowej. Praca na terenie powiatu wejherowskiego. Pracodawca zapewnia dojazd z Wejherowa. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

29.04.202429.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Konserwator, Złota rączka do ośrodka wczasowego

PIOTR MAJDAPIOTR MAJDA
Jastrzębia Góra

Konserwator, Zlota rączka Ośrodek w Jastrzębiej Górze zatrudnikonserwatoraod maja 2024 roku! Pracownikowi oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość całodziennego wyżywienia w ośrodku, - pracę w zgranym zespole. Od kandydatów oczekujemy: - dyspozycyjności, - wymagane doświadczenie, -...

30.04.202430.04.2024
od 32 zł

Pracownik fizyczny , Złota rączka do ośrodka wczasowego