Filtruj

Praca Pisanie Pl - Suchy Las

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik ds. Aplikacyjnych Kontraktów Serwisowych

ALL FOR ONE POLANDALL FOR ONE POLAND
Suchy Las

Wymagane, SAPO projekcie, W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Kierownika ds. Aplikacyjnych Kontraktów Serwisowych, odpowiedzialnej za zarządzaniem projektami rozwojowymi i kontraktami serwisowymi w ramach Serwisu Aplikacyjnego SAP (SAP AMS).Twój zakres obowiązków, ...

28.04.202428.04.2024
Kontraktkontrakt

Doradca Klienta (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Zielona Góra, Swarzędz, Nowa Sól, Suchy Las, Kościan, Słubice

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewniamy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/I...

26.04.202426.04.2024

Doradca Klienta w Dziale Rowery/Skutery Media Expert - Suchy Las

MEDIA EXPERTMEDIA EXPERT
Suchy Las

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale wciąż mamy ambitne plany. Także przyszłość należy do nas! Dlatego szukamy Doradcy Klienta w Dziale RS (rowery, skutery, kosiarki) The spring is coming :) Tak, wiemy że to jeszcze trochę, ale już dziś warto pomyśleć o row...

12.02.202412.02.2024