Filtruj

Praca Pisanie - Rawa Mazowiecka

1-2 z 2 ofert pracy

Praca nauczanie dzieci i młodzieży

nowa oferta
PAULINAPAULINA
Rawa Mazowiecka

Studiujesz zaocznie? szukasz pracy? a moze w tym roku pisales mature? szukamy osob dyspozycyjnych od poniedzialku do piatku w godzinach popoludniowych ( praca od 13- do 20/21) gwarantujemy samochod sluzbowy , zarobki ponad 3700 netto. warunek prawo jazdy kat B , dobrze zdana matura z angielskiego ( ...

20.05.202420.05.2024
od 4500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Doradca Klienta (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Piaseczno, Biała Podlaska, Białystok, Grójec, Wołomin, Skierniewice, Radomsko, Garwolin, Bełchatów, Wyszków, Puławy, Rawa Mazowiecka, Siedlce, Tomaszów Mazowiecki, Sochaczew, Pułtusk, Ostrów Mazowiecka, Opoczno, Radom

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewniamy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/I...

19.05.202419.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0267 s