Filtruj

Praca Pisanie - Staszów

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Kraków, Rzeszów, Nowy Sącz, Tarnobrzeg, Dębica, Wieliczka, Jędrzejów, Jarosław, Bochnia, Tarnów, Przemyśl, Brzesko, Jasło, Krosno, Busko Zdrój, Sanok, Kraków Węgrzce, Gorlice, Staszów, Biłgoraj

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewniamy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/I...

26.04.202426.04.2024

Główny Księgowy/ Główna Księgowa

ANGLOVILLE SP. Z O.O.ANGLOVILLE SP. Z O.O.
Staszów

Dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach Kilka słów o Nas Angloville należymy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej oraz jest jednym z największych w Europie organizatorów wyjazdowych kursów języka angielskiego. Wraz z siostrzaną fir...

25.04.202425.04.2024
od 10000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACA!/REKRUTACJA/rozmowa z klientem na czacie/BIUROWA/TYGODNIÓWKI!

REKRUTACJAREKRUTACJA
Staszów

Poszukuje osób do zespołu, zajmującego się pisaniem z klientami , praca dla każdego , nie wymagam doświadczenia, udostępniam gotowe materiały :) DORADCA KLIENTA ONLINE - bez rozmów telefonicznych, bez rozmów na kamerze - rozmowa poprzez pisanie kopiuj-wklej Oferuję umowę, TYGODNIÓWKI - WYPŁATY NA...

17.04.202417.04.2024
od 5600 zł