Filtruj

Praca Pizzer - Lwówek Śląski

1-2 z 2 ofert pracy

PIZZER

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA IZABELLA KARWATFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA IZABELLA KARWAT
Lwówek Śląski

Zakres obowiązków: praca wg stanowiska; przygotowywanie ciasta do pizzy, dodatków, wydawanie posiłków Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - pomaturalne/policealne wykształcenie - wyższe (w tym licenc...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PIZZER

BIURO USŁUGOWO - HANDLOWE BEATA NIEBIESZCZAŃSKABIURO USŁUGOWO - HANDLOWE BEATA NIEBIESZCZAŃSKA
Proszówka

Zakres obowiązków: praca według stanowiska; przygotowywanie ciasta oraz dodatków na pizzę Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - pomatur...

02.05.202402.05.2024