Filtruj

Praca Pizzer - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

135 - PIZZER/KUCHARZ

VIP PPUH - MONTELATIC MILENAVIP PPUH - MONTELATIC MILENA
Radom

Zakres obowiązków: praca przy wyrobie i wypieku pizzy, praca na kuchni, wydawanie potraw Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pizzer staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 10 doświadczenie przy wyrobie pizzy, doświadczenie w pracy na kuchni...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pizzera i Pomocnika Pizzera zatrudnimy do włoskiej restauracji

KATARZYNAKATARZYNA
Radom

Zatrudnimy Pizzera i Pomocnika Pizzera Poszukujemy osób: - z doświadczeniem i zaangażowaniem - z dobrą organizacją pracy Oferujemy: - pracę na włoskich produktach - stabilne zatrudnienie - godziwe wypłaty bez opóźnień -wolne od pracy w najważniejsze święta Nie zatrudniamy bez umowy i nie za...

09.04.202409.04.2024
od 4600 zł

Pizzer/Pizzerman i Kelnerka/DA GRASSO

MARTAMARTA
Radom

Do pizzerii Da Grasso potrzebujemy osoby na stanowisko kelnerka i pizzerman na pełny etat z dyspozycyjnością w tygodniu jaki i również weekendy. Pizerman: Wymagane: doświadczenie na podobnym stanowisku pozytywne nastawienie do pracy umiejętność pracy w zespole dyspozycyjność higiena osobist...

06.09.202306.09.2023
od 4000 zł