Filtruj

Praca Pizzerman - Ińsko

1-3 z 3 ofert pracy

PIZZERMAN

HANDEL ART.PRZEM. I SPOŻ. MIROSŁAW RÓŻAŃSKIHANDEL ART.PRZEM. I SPOŻ. MIROSŁAW RÓŻAŃSKI
Ińsko

WYPIEKANIE PIZZY W PIECU ELEKTRYCZNYM, TWORZENIE KEBABA...

04.04.202404.04.2024

PIZZERMAN

Ińsko

Zakres obowiązków: WYPIEKANIE PIZZY W PIECU ELEKTRYCZNYM, TWORZENIE KEBABA Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - książeczka zdrowia dla celów sanitarno - epidemiologicznych...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca na kuchni w sezonie letnim -Pogorzelica

KRYSTIANKRYSTIAN
Pogorzelica

Poszukujemy osob chetnych do pracy w sezonie letnim na kuchni na stanowisko pizzerman i kucharz/pomoc kuchenna. Oferujemy: nocleg i wyżywienie Umowe zlecenie Wynagrodzenie uzależnione od umiejetnosci +plus premie za zaangażowanie Oczekujemy: Aktualnej książeczki zdrowia Przede wszystkim Chęci do ...

18.04.202418.04.2024
od 5000 zł