Filtruj

Praca Pizzerman - Sokołowsko

1-3 z 3 ofert pracy

PIZZERMAN

SKRZYSZOWSKA ANNA KAWIARNIA A.S.SKRZYSZOWSKA ANNA KAWIARNIA A.S.
Sokołowsko

Zakres obowiązków: Przygotowanie i robienie pizzy. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące doświadczenie zawodzie pizzerman mile widziane...

21.03.202421.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pizzerman

Sokołowsko

Przygotowanie i robienie pizzy....

Pizzaiolo / Pizzerman

RESTAURACJA WIEŻĄRESTAURACJA WIEŻĄ
Świdnica

Szukamy , pracowitej osoby, kochającej pizzę do pracy w restauracji włoskiej. Będziesz odpowiedzialny za wypiekanie pizzy w piecu elektrycznym Moretti Forni Amalfi oraz piecu opalanym drewnem Calabria (mile widziane doświadczenie). Pracujemy na najwyższej jakości produktach w młodym i zgranym zesp...

08.04.202408.04.2024