Filtruj

Praca Pks - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Toruń

Numer oferty: StPr/24/0626Obowiązki:sprzątanie autobusów (dworzec PKS Toruń)Wymagania:Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:orzeczenie o stopniu niepełnosprawnościMiejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o p...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukiwany Kierowca C E Międzynarodówka

PKS TORMPKS TORM
Toruń

Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji TORM SP. Z O.O.Zatrudni Kierowcę z kat. C+E w transporcie międzynarodowym.WYMAGANIA:- prawo jazdy kat. C+E,- karta kierowcy,- świadectwo kwalifikacji,- aktualne badania lekarskie,- dbałość o sprzęt,- zaradność i chęć do pracy.OFERUJEMY:- pracę w stabilnej firmie...

10.04.202410.04.2024

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG OCHRONY MIENIA RIM ROMAN MONETA I WSPÓLNICY - SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG OCHRONY MIENIA RIM ROMAN MONETA I WSPÓLNICY - SP. J.
Toruń

Zakres obowiązków: sprzątanie autobusów (dworzec PKS Toruń) Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe orzeczenie o stopniu niepełnosprawności...