Filtruj

Praca Place - Legnica

Przewoźnik Zewnętrzny B2B kat. B Media Expert - Legnica (auto firmowe)

MEDIA EXPERTMEDIA EXPERT
Legnica

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to przyszłość należy do nas! Dlatego już dziś do naszego magazynu szukamy: · Przewoźnika Zewnętrznego – Dostawcy Szukasz pracy, ale chcesz być „na swoim”? Załatwione! Współpracuj z Media Exp...

08.01.202408.01.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

PRACOWNIK PORZĄDKOWY / PLACOWY

DKSM MIROSŁAW HAŁDYS SP. K.DKSM MIROSŁAW HAŁDYS SP. K.
Damianowo

Zakres obowiązków: - utrzymanie porządku w zakładzie pracy, - pomoc przy załadunkach. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat.B...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Manager Sklepu Agent Górzyca

DELIKATESY CENTRUM SP. Z O.O.DELIKATESY CENTRUM SP. Z O.O.
Gorzyca

Delikatesy Centrum to wiodąca sieć supermarketów w Polsce. W związku z rozwojem konceptu sklepów w modelu agencyjnym poszukujemy Partnerów, którzy będą gotowi poprowadzić swój sklep nie inwestując własnych środków finansowych. Jako Manager Sklepu – Agent na podstawie umowy o współpracę, będziesz ...

02.04.202402.04.2024