Filtruj

Praca Planista - Cieszanów

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Planista Cieszanów - inne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

PLANISTA PRODUKCJI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Cieszanów

Numer oferty: StPr/24/0222Obowiązki:Planowanie procesów produkcyjnych w branży meblarskiejWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: praca w zespole obsługa komputera Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Zawód:Planista produkcyjny (wymagany staż - lata: 1)Pozostałe wymagania:CV na e-...

13.04.202413.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Planista produkcji

COUCH-BOS SP. Z O.O.COUCH-BOS SP. Z O.O.
Cieszanów

Planowanie procesów produkcyjnych w branży meblarskiej...

08.04.202408.04.2024

Cieszanów

Zakres obowiązków: Planowanie procesów produkcyjnych w branży meblarskiej Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Planista produkcyjny umiejętność - praca w zespole umiejętność - obsługa komputera staż pracy ogółem - lata: 1 CV na e-mail: mkrasulak@couchbos.pl...