Filtruj

Praca Planowanie Sprzedazy - Myszków

1-2 z 2 ofert pracy

HANDLOWIEC

JAN BOŻEK PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE MAGOTJAN BOŻEK PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE MAGOT
Myszków

Zakres obowiązków: organizacja logistyczna, sprzedaż produktów i usług, prezentacje oferty, prowadzenie rozmów handlowych Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - mile widziane doświadczenie w zawodzie umiejętność - dobry kontakt z klientem ...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Production Manager

nowa oferta
MICHAEL PAGEMICHAEL PAGE
Dąbrowa Górnicza

O naszym kliencie Naszym Klientem jest duża, międzynarodowa firma produkcyjna z branży metalowej, dostarczająca swoim Klientom najwyższej jakości produkty. Opis stanowiska Nadzór i optymalizacja wszystkich technicznych procesów w zakładzie, włączając produkcję, utrzymanie ruchu, przy ścisłej współpr...

31.05.202431.05.2024