Filtruj

Praca Platnik - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. kadr i płac

ENGIE – POLSKAENGIE – POLSKA
Słupsk

Wymagania: Wykształcenie wyższe - preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne, Bardzo dobra i praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień podatkowych związanych ze stosunkiem pracy, Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel) oraz pro...

28.06.202428.06.2024

GŁÓWNY KSIĘGOWY

ZARZĄD OKRĘGU POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGOZARZĄD OKRĘGU POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO
Słupsk

Zakres obowiązków: prowadzenie pełnej księgowości stowarzyszenia, sporządzanie sprawozdań finansowych stowarzyszenia zgodnie z Polskimi Standardami rachunkowości oraz przepisami prawa rachunkowego, sporządzanie deklaracji fiskalnych, podatkowych- VAT7-JPK, CIT, PIT, podatków lokalnych, naliczanie s...

Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Słupsk

Numer oferty: StPr/24/1365Obowiązki:prowadzenie pełnej księgowości stowarzyszenia,sporządzanie sprawozdań finansowych stowarzyszenia zgodnie z Polskimi Standardami rachunkowości oraz przepisami prawa rachunkowego,sporządzanie deklaracji fiskalnych, podatkowych- VAT7-JPK, CIT, PIT, podatków lokalnych...