Filtruj

Praca Platnosci Bank - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Księgowa/ Księgowy

nowa oferta
KLIENT PORTALUKLIENT PORTALU
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: księgowanie faktur i wyciągów bankowych w systemie księgowym; przygotowanie płatności i nadzór nad ich terminowością; archiwizacja dokumentów księgowych. WYMAGANIA: wykształcenie min. średnie kierunkowe; min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku; znajomość przepisów księgow...

28.04.202428.04.2024

nowa oferta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: księgowanie faktur i wyciągów bankowych w systemie księgowym; przygotowanie płatności i nadzór nad ich terminowością; archiwizacja dokumentów księgowych. WYMAGANIA: wykształcenie min. średnie kierunkowe; min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku; znajomość przepisów księ...

26.04.202426.04.2024

Pracownik Administracyjno-Biurowy /Pomoc Księgowej

AGNIESZKAAGNIESZKA

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY/POMOC KSIĘGOWEJ Placówka Oświatowa poszukuje osoby na stanowisko: - Pracownik administracyjno-biurowy / Pomoc księgowej Zakres obowiązków: · praca w arkuszach kalkulacyjnych Excel, · przygotowanie dokumentów do księgowości, · wprowadzanie płatności do systemu ...

04.04.202404.04.2024