Filtruj

Praca Plus Kadra - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

STANOWISKO DO SPRAW KADR

STAROSTWO POWIATOWE W SŁUPSKUSTAROSTWO POWIATOWE W SŁUPSKU
Słupsk

Zakres obowiązków: Stanowisko ds. kadr w Dziale Sekretarza Powiatu. Wskazana wysokość wynagrodzenia 5500, 00 zł plus dodatek za staż pracy. Wszelkie informacje dotyczące naboru dostępne są na stronie bip.powiat.slupsk.pl w zakładce Praca w Starostwie. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licen...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Regionalny rekruter z j. ukraińskim/rosyjskim

GREMI PERSONALGREMI PERSONAL
Słupsk

Od 2008 roku Gremi Personal oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie uzupełniania braków kadrowych na terenie całej Polski. Sukcesywnie łączymy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Posiadamy bogate doświadczenie oraz 15 biur w różnych częściach Polski. Nasz zespół składa się z...

30.04.202430.04.2024

Pracownik budowlany - docieplenia elewacji/tynkowanie Belgia

ŁUKASZŁUKASZ
Słupsk

Poszukiwany pracownik tynkowania i docieplenia elewacji do Belgii Pracownik ogólnobudowlany – docieplenia elewacji, tynkowanie • Doświadczenie zawodowe na w/w. stanowisku. • Wykonywanie dociepleń budynków jedno- i wielorodzinnych • Duży Plus: Znajomość komunikatywna języka angielskiego lub język...

12.04.202412.04.2024
od 12500 zł