Filtruj

Praca Plytkarz - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

GLAZURNIK / PŁYTKARZ

KUBIK.BIZ SP. Z O.O.KUBIK.BIZ SP. Z O.O.
Katowice

Zakres obowiązków: - Samodzielny montaż glazury zgodnie z projektami na budowie domków jednorodzinnych na terenie woj. śląskiego oraz montaż glazury w kamienicach i mieszkaniach na terenie woj. śląskiego. - Praca od 8 do 10 godzin dziennie w zależności o miejsca wykonywania pracy. Praca w godzinach:...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Do prac wykończeniowych

TOMASZTOMASZ
Katowice

Firma działająca w branzy wykończeniowej, poszukuje płytkarzy do układania płytek w obiektach typu, biura, szkoły, sklepy, szpitale (tzw przemysłówka) Praca od już. Praca tylko na terenie sląśka ( aktualnie Katowice) Rozliczanie tygodniowe Stawka na okresie próbnym 30zł/h Osoby zainteresowane...

05.05.202405.05.2024
od 30 zł

PILNE ! Praca : ocieplenia budynków, dekarstwo, bruki, płytkarz

nowa oferta
SSIWARSKISSIWARSKI
Tychy

Firma budowlana z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży budowlanej, w szczególności specjalizująca się w dociepleniach budynków wielorodzinnych jak i użyteczności publicznej poszukuje do pracy: pracowników ogólnobudowlanych do pracy przy dociepleniach budynków, remontach dekarzy , brukarzy. ...

07.05.202407.05.2024
od 6000 zł