Filtruj

Praca Plytkarz - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ogólnobudowlany, wykończenia wnętrz

MICHAŁMICHAŁ
Wrocław

Zatrudnię pracowników budowlanych do prac wykończeniowych: malarzy, szpachlarzy, płytkarzy. Gwarantujemy pracę stałą, umowę o pracę i prace na terenie miasta Wrocławia i okolic. Oferujemy atrakcyjne warunki i wynagrodzenie. Proszę o kontakt telefoniczny....

07.05.202407.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukiwani fachowcy do wykończeń wnętrz - wysoki standard.

ANDRZEJANDRZEJ
Wrocław

Poszukiwani fachowcy do wykończeń wnętrz (płytkarze szczególnie mile widziani). Pojedyncze osoby lub ekipa. Przeważnie nowe mieszkania, wysoki standard wykończenia: - zabudowa g-k - gładź - malowanie - drobne przeróbki elektr. - płytki - panele - itp. Praca na terenie Wrocławia. Kontakt w g...

06.05.202406.05.2024
od 23 zł

PRACOWNIK BUDOWLANY - POMOCNIK

KSB FIRMA BUDOWLANA KAMIL SUPERNAKKSB FIRMA BUDOWLANA KAMIL SUPERNAK
Wrocław

Zakres obowiązków: Prace pomcnicze przy murarzach i płytkarzach. Praca w godz.: 8:00-16:00. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 680 519 064. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik budowlany staż pracy ogółem - lata: 1 wykształcenie: ...

25.04.202425.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0321 s