Filtruj

Praca Plyty - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Fachowiec do wykończeń

REGESSREGESS
Gorzów Wielkopolski

Poszukujemy doświadczonego fachowca do wykończeń łazienek. Praca w Belgii. Fachowiec do wykończeń Oczekwiania: własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia doświadczenia w pracach wykończeniowych ( układanie płytek, montaż płyt gk, drobna elektryka, hydraulika) Oferujemy: możliwość z...

19.06.202419.06.2024

Praca w sortowni przesyłek CARGO na lotnisku NIEMCY- z doświadczeniem

GRUPA SPÓŁEK IDEALGRUPA SPÓŁEK IDEAL

Pracownik lotniska Lokalizacja: Okolice Lipska Wynagrodzenie: 2550-2800 euro brutto miesięcznie Stawka godzinowa: Stawka nocna 18,75 Euro brutto Zadania: Realizacja procesu fizycznej obsługi przesyłek z rejsów samolotowych w eksporcie i imporcie Załadunek i rozładunek kontenerów towarowych,...

od 11100 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER MEBLI KUCHENNYCH

Gardzko

Zakres obowiązków: cięcie plyt, skręcanie, montaz mebli, montaż szuflad, montaż sprzętu AGD Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

02.07.202402.07.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0276 s