Filtruj

Praca Po Godzinach A - Krotoszyn

1-2 z 2 ofert pracy

PSYCHOLOG 1/2 ETATU

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KROTOSZYNIESZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KROTOSZYNIE
Krotoszyn

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe magisterskie, doświadczenie bez znaczenia, przygotowanie pedagogiczne Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem umowa na czas określony do 31.08.2025 r. z możliwością dalszej współpracy godziny pracy 11/22 Wymagania: wykształcenie - wyżs...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FRYZJER/KA

PENAR ILONA SALON ILONAPENAR ILONA SALON ILONA
Topola-Osiedle

Zakres obowiązków: Fryzjerstwo damsko/męskie 1/2 etatu Godziny i czas pracy do ustalenia Wymagane doświadczenie na ww stanowisku Chęć do pracy, osoba z pasją Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Fryzjer* staż pracy ogółem - lata: 1...

27.05.202427.05.2024