Filtruj

Praca Po Godzinach - Gliwice

31-33 z 33 ofert pracy

Chcesz zarabiać więcej ? Pracuj z nami w rolnictwie !

MACIEJ.STASIELUKMACIEJ.STASIELUK
Katowice

Opis stanowiska: Praca przy zbiorze chmielu w Czechach Rozpocznij pracę już 26 lub 30 kwietnia 2024 lub później po uzgodnieniu! Dla tych, którzy chcą pracować dłużej, gwarantujemy pracę przez cały rok! Aż do emerytury! Wymagania: Praca jest odpowiednia dla kobiet, mężczyzn i par. Wiek nie gra ro...

22.04.202422.04.2024
od 5000 zł
Umowa o dziełoumowa o dzieło

Pracownik Produkcji - Czeladź Piaski

Czeladź

Dla naszego Klienta, producenta taśm napędowych i pasów transportujących obecnie szukamy: Oferujemy: umowę o Pracę Tymczasową z możliwością przejęcia przez firmę, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w systemie 2-zmianowym, możliwość uzyskania premii urlopowej oraz premii rocznej, możliwość pracy nadlicz...

Praca w lodziarni Lodowe Maszkety

TOMASZTOMASZ
Bytom

Poszukujemy pracowników do lodziarni w Bytomiu - przy Placu Akademickim. Wymagania to pełnoletność, chęć do pracy, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz posiadanie książeczki sanepidowskiej. Mile widziany status ucznia / studenta. Praca na umowę zlecenie. Stawka 27,70 zł brutto na godzinę. Osoby zain...

21.04.202421.04.2024
od 27 zł