Filtruj

Praca Poczta S A - Myszków

1-3 z 3 ofert pracy

ZAMAWIANIE ELEMENTÓW PRODUKCJI I ROZLICZANIE PRODUKCJI

JAN BOŻEK PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE MAGOTJAN BOŻEK PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE MAGOT
Myszków

Zakres obowiązków: Sporzadzanie kalkulacji do wyprodukowanych wyrobów, zamawianie tkanin. Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - obsługa pakietu MS Office umiejętność - umieję...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. administracyjnych

nowa oferta
KADRYKADRY
Żarki

Specjalista ds. administracyjnych · Przygotowanie, dbałość i odpowiedzialność o wewnętrzną dokumentację firmy, rejestracja dokumentów w systemach spółki, opisywanie i kontrola workflow · Obsługa korespondencji poczty przychodzącej i wychodzącej · Obsługa biura (w tym m.in. Zamawianie odzieży robo...

04.06.202404.06.2024

inspektor

BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Zawiercie

Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: inspektor do spraw administrowania siecią teleinformatyczną – technik łączności Zespół Łączności i Informatyki KPP w Zawierciu Wydział Łączności i Informatyki 42-400 Zawiercie Kasprowicza...

30.05.202430.05.2024