Filtruj

Praca Poczty Polskiej - Drawsko Pomorskie

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

Drawsko Pomorskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie sekretariatu, przyjmowanie interesantó oraz udzielanie im ogólnych informacji, przyjmowanie i selekcjonowanie korespodencji, obsługa telefonów i sprzętu biurowego ( komputer, kserokopiarka itp.) przygotowywanie korespodencji do wysyłki, odbiór poczty elektronicznej. W...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

LISTONOSZ SAMOCHODOWY

POCZTA POLSKA S. A.POCZTA POLSKA S. A.

Dołącz do nas, jeśli: masz prawo jazdy kategorii B i własny samochód, który możesz wykorzystać do pracy, jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną, jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi. Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.​ U nas zyskasz: wsparcie opiekuna podcz...

28.08.202428.08.2024

Opiekun osoby starszej Rościn gmina Myślibórz 74-300!

MEDIS24MEDIS24
Rościn

Firma wyspecjalizowana w świadczeniu usług opieki domowej (nad osobami starszymi , chorymi , niepełnosprawnymi) w miejscu ich zamieszkania zatrudni opiekuna osoby starszej na terenie Rościna. Praca po kilka godzin w tygodniu. Zakres wykonywanych czynności: - Usługi gospodarczo - pielęgnacyjne: - ...

03.09.202403.09.2024
od 400 zł