Filtruj

Praca Poczty Polskiej - Ostrowiec Świętokrzyski

1-3 z 3 ofert pracy

Spawacz Mag Bawaria bardzo dobra oferta

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Ostrowiec Świętokrzyski

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śl...

02.06.202402.06.2024

Pracownik Obsługi Klienta - Poczta Polska S.A.

nowa oferta
POCZTA POLSKA S. A.POCZTA POLSKA S. A.
Łagów

Miejsce pracy: ul. Bolesława Chrobrego 2​, 66-220 Łagów​. Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas zastępstwa, 1 etat. Praca od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-16:00/8:30-16:30 oraz w piątki w godz. 12:30-20:30​. Twoje zadania: obsługa klientów w urzędzie pocztowym, sprzedaż usług i prod...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

* PRACOWNIK BIUROWY

BIURO TURYSTYCZNE FERIE NATALIA PACEKBIURO TURYSTYCZNE FERIE NATALIA PACEK
Starachowice

Zakres obowiązków: obsługa urządzeń biurowych,kontakt z klientem, obsługa poczty e-mail, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z kontrahentami i klientami z Turcji . Wymagania: wykształcenie - podstawowe język obcy - turecki (mowa: C2 - biegły, pismo: C2 - biegły)...

05.06.202405.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0303 s