Filtruj

Praca Pod Group - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel Regionalny (lubelskie)

BZK GROUP SP. Z O.O.BZK GROUP SP. Z O.O.
Zamość

Zakres zadań: · Zbieranie ofert sprzedaży surowców oraz zamówień zakupu w podległym regionie, · Oferowanie produktów paszowych producentom rolnym, · Działania handlowe (negocjacje) w zakresie skupu surowców z uwzględnieniem minimalizacji ceny zakupu przy jednoczesnych oszczędnościach wynikających z ...

07.05.202407.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Pracownik hali w markecie budowlanym

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Zamość

Oferta pracy tymczasowej OBOWIĄZKI wykładanie towaru na hali sprzedaży obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy. WYMAGANIA Szukamy właśnie Ciebie, jeśli: jesteś gotowy/a do pracy zmianowej potrafisz pracować w zespole nie brakuje Ci chęci do pracy OFERUJEMY umowę zlecenie stawkę w wysokości 28zł...

02.04.202402.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Pracownik magazynu na lotnisku, Frankfurt nad Menem (gn)

KORNELIA GI GROUPKORNELIA GI GROUP
Kalinówka

Rekrutujemy dla firmy obsługującej największego niemieckiego przewoźnika lotniczego. Twój zakres obowiązków Obsługa ładunków lotniczych Sortowanie i skanowanie paczek Załadunek i rozładunek paczek Wymagania Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (min. B1) Udokumentowanie ostatnich 5 l...

09.04.202409.04.2024
od 8000 zł