Filtruj

Praca Podesty Ruchome - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk / Elektromonter - praca w Niemczech

WROSYSTEM DEUTSCHLAND SP. Z O.O.WROSYSTEM DEUTSCHLAND SP. Z O.O.
Kielce

Twój zakres obowiązków: Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej).Nasze wymagania: Doświadczenie przy pracach elektrycznych Umiejętność czytania rysunku technicznego/ schematów elektrycznych Zaangażowanie i chęci do pracy Mile ...

25.04.202425.04.2024
od 15000 zł
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Brygadzista/Monter

TEKTRUM SP. Z O.O. SP. K.TEKTRUM SP. Z O.O. SP. K.
Kielce

Główną działalnością naszej firmy jest:- Kompleksowe wykonawstwo obiektów przemysłowych- Remonty i relokacje maszyn i instalacji,- Demontaż i montaż maszyn i instalacji przemysłowych oraz linii produkcyjnychAsortyment produktów rozciąga się od pojedynczych części w małych ilościach po produkcję duży...

Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu (UR)- Kielce

EXBUD MOBILITY SP. Z O.O.EXBUD MOBILITY SP. Z O.O.
Kielce

Wytwórni Konstrukcji Stalowych przy ul. Peryferyjnej w Kielcach poszukuje: Mechanika w dziale Utrzymania Ruchu Zakres obowiązków: wykonywanie przeglądów technicznych, remontów oraz usuwanie bieżących awarii, prowadzenie dokumentacji maszyn i urządzeń, wsparcie techniczne niezbędne do funkcjonow...

22.01.202422.01.2024