Filtruj

Praca Podwykonawca - Radomsko

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWNIK BUDOWY w branży elektrotechnicznej

ELSERWIS SP. Z O.O.ELSERWIS SP. Z O.O.
Radomsko

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej. Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kompetencje oraz rozwój, a także innowacyjność rozwiązań. KIEROWN...

05.09.202405.09.2024

Inżynier budowy/majster budowy/kierownik robót budowlnych-Bricomarche

MAGDALENAMAGDALENA
Pionki

Twój zakres obowiązków : codzienne przebywanie na budowie, rozwiązywanie kolicji. nadzór i koordynacja prac realizowanych przez podwykonawców w celu zagwarantowania pełnej zgodności z zakresem, budżetem, harmonogramem i wytycznymi jakościowymi, pomoc przy wyszukiwaniu podwykonacwó, dostawców mate...

27.08.202427.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. BHP

IRIS TELECOMMUNICATION POLAND SP. Z O.O.IRIS TELECOMMUNICATION POLAND SP. Z O.O.
Radomsko

Specjalista ds. BHP Twój zakres obowiązków Prowadzenie kontroli warunków pracy w terenie, w tym między innymi przestrzegania przepisów bhp oraz jakości w miejscach realizacji prac inwestycyjnych. Sporządzanie protokołów oraz raportów pokontrolnych. Kompleksowa współpraca z podwykonawcami w zakresie ...

21.07.202421.07.2024