Filtruj

Praca Pojazdow - Wolsztyn

1-2 z 2 ofert pracy

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

PRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWO-TRANSPORTOWE AUTO-TRANSPORT ŁUCZAK SP. J.PRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWO-TRANSPORTOWE AUTO-TRANSPORT ŁUCZAK SP. J.
Wolsztyn

Zakres obowiązków: Zgodnie z kodem zawodu 741203 Elektromechanik pojazdów samochodowych oraz 723104 Mechanik samochodów ciężarowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - doświadczenie zawodowe nie jest wymagane umiejętność - dyspozycyjność umi...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca IVECO kat. B

BARTEX BARTOL SP. Z O.O. SP. K.BARTEX BARTOL SP. Z O.O. SP. K.
Nowy Tomyśl

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. - producent i importer branży alkoholowej podejmie współpracę w zakresie prowadzenia pojazdów mechanicznych dla: KIEROWCY BUSA KAT.B Miejsce pracy: trasy na terenie Polski Wymagania: - prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E), - doświadczenie w prowadzeniu busa, -...

24.05.202424.05.2024