Filtruj

Praca Pol Etatu - Złotów

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK SKLEPU WIELOBRANŻOWEGO (Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI)

IPRACUJZDALNIE.PL SP. Z O.O.IPRACUJZDALNIE.PL SP. Z O.O.
Złotów

Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej - dbanie o porządek na sklepie - eksponowanie towaru na półkach - pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - asertywność, komunikacja umiejętność - motywacja i chęć do pracy [Umiejętność 1] ...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W FANIANOWIESZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W FANIANOWIE
Fanianowo

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi - analiza niepowodzeń szkolnych, działania profilaktyczne, doradztwo, warsztaty z rodzicami i uczniami Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Praca od 01.09.2024 r. do czerwca 2025 r. Wymiar czasu pracy: 11/22 (0,5 etatu)....

09.05.202409.05.2024