Filtruj

Praca Polernik - Łajski

1-3 z 3 ofert pracy

Polernik samochodowy

ADRIANADRIAN
Łajski

ARS Altmann Polska Sp. z o.o. międzynarodowa firma zajmująca się logistyką samochodową poszukuje osoby na stanowisko: Polernik Samochodowy Miejsce pracy: ul. Fabryczna 3, Łajski k/Legionowa Region: Mazowieckie Obowiązki: - Polerowanie karoserii samochodów - Polerowanie lamp i reflektorów - N...

04.07.202404.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Szlifierz - Polernik

nowa oferta
QDISPLAY MACIEJ STOKŁOSAQDISPLAY MACIEJ STOKŁOSA
Radzymin

Szlifierz - Polernik Miejsce pracy: Radzymin Twój zakres obowiązków Szlifowanie i polerowanie stali nierdzewnej (wysoki połysk) Szlifowanie aluminium i stali czarnej Elementy nietypowe, ilości jednostkowe lub małe serie Umowa o pracę, etat Nasze wymagania Sumienność i dokładność Umiejętność polerowa...

25.07.202425.07.2024

SZLIFIERZ/POLERNIK

ANMARK B. KRYŃSKA I WSPÓLNICY SP. J.ANMARK B. KRYŃSKA I WSPÓLNICY SP. J.
Warszawa

Zakres obowiązków: Szlifowanie i polerowanie mosiądzu. Dbanie o stanowisko pracy. Sumienne wykonywanie poleceń brygadzisty. Praca 5 dni w tygodniu, w godzinach 7:00-15:00. Wynagrodzenie miesięczne brutto: 4600 zł. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Poziom wykształcenia- zawodowe. Minim...