Filtruj

Praca Polerowanie - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Lakiernik samochodowy, Beverungen

Gorzów Wielkopolski

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śl...

03.12.202303.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Lakiernik samochodowy - praca w Niemczech

Obowiązki: Przygotowanie samochodów do lakierowania (Start / Finish) Lakierowanie elementów samochodu i naprawa punktowa Przygotowanie powierzchni do lakierowania: oklejanie, szlifowanie, czyszczenie, odtłuszczanie, polerowanie Mieszanie farb Usuwanie różnego rodzaju uszkodzenia Wymagania: Doświadcz...

18.05.202318.05.2023

Blacharz samochodowy, lakiernik, nechanik Niemcy

OLAOLA
Ciecierzyce

Duża firma niemiecka Lackierzentrum Engst poszukuje: lakiernika samochodowego, (malowanie, polerowanie), mechanika (rozbieranie, składnie) blacharza lub pomoc lakiernika (szlifowanie, oklejanie, szpachlowanie blacharza samochodowego od zaraz. Mile widziane doświadczenie w zawodzie. Więcej szczegółów...

03.03.202403.03.2024