Filtruj

Praca Polerowanie - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji (szliferka)

EWL.S.A.EWL.S.A.
Rzeszów

Pracownik produkcji Miejsce pracy: RzeszówStawka: 28.70 brutto/godz. (23.18 netto za rękę)Obowiązki:Praca polega na: szlifowaniu, polerowaniu, czyszczeniu wielkogabarytowych elementów odlewanych.Odlewy dla przemysłu energetycznego, rolniczego i motoryzacyjnego, stąd większe rozmiary.Harmonogram prac...

26.04.202426.04.2024

Laminator bez wymaganego języka (kilka ofert) / Koblencja, Lingen , Hamburg , Ulm , Oldenburg

nowa oferta
JOBWISE ŁUKASZ FRANKOWSKIJOBWISE ŁUKASZ FRANKOWSKI
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis stanowiska: doświadczenie w laminowaniu ręcznym i montażu 1 zmiana DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE : metoda laminowania: laminowanie ręczne z elementami finishu (cięcie mat szklanych, obróbka powierzchni - szlifowanie, polerowanie) laminowanie żelkot natryskiwanie włókien szklany...

01.05.202401.05.2024

Belgia praca, malowanie pistoletem natryskowym - 21.3 €/h

nowa oferta
INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Do Twoich obowiązków będzie należało: prace lakiernicze - malowanie nadwozia pistoletem natryskowym WYMAGANIA: Oczekujemy: komunikatywny angielski WARUNEK KONIECZNY doświadczenie przy piaskowaniu, nakładaniu farb również w sprayu, polerowanie części OFERUJEMY: Mamy do zaoferowania...