Filtruj

Praca Policja - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

KURSANT/ POLICJANT R7/0835-405/24

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Włocławek

Numer oferty: StPr/24/0834Obowiązki:Służba w policji. Rozkład czasu pracy: zmianowy 8/12 godzin lub podstawowy 8 godzin.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie: średnie zawodowe wyższe (w tym licencjat) średnie ogólnokształcące średnie branżowe Zawód: Policjant służby spraw wewnętrznych Policjant...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KOMENDA MIEJSKA POLICJI WE WŁOCŁAWKUKOMENDA MIEJSKA POLICJI WE WŁOCŁAWKU
Włocławek

Zakres obowiązków: Służba w policji. Rozkład czasu pracy: zmianowy 8/12 godzin lub podstawowy 8 godzin. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie branżowe zawód - Policjant służby kryminalnej...

03.04.202403.04.2024

Inspektor

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Włocławek

Komenda Miejska Policji we Włocławku Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw obsługi kancelaryjnej zadań z zakresu ochrony informacji niejawnych Kancelarii Tajnej Zespołu ds. Ochrony Informacji Niejawnych Inspektor Zakres zadań wykonywanych na stan...

28.03.202428.03.2024