Filtruj

Praca Policjant - Złotoryja

POLICJANT SŁUŻBY PREWENCJI. W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB I PREDYSPOZYCJI KANDYDATA PRACODAWCA OFERUJE MOŻLIWOŚĆ STARANIA SIĘ O SŁUŻBĘ W KOMÓRKACH PIONU KRYMINALNEGO, DOCHODZENIOWO-ŚLEDCZEGO I RUCHU DROGOWEGO

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W ZŁOTORYIKOMENDA POWIATOWA POLICJI W ZŁOTORYI
Złotoryja

Zakres obowiązków: wg zakresu obowiązków Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - pomaturalne/policealne wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, nieskazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo l...

18.01.202418.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik ds. Oględzin Szkód w Budynkach

INOTIS CENTRUM LIKWIDACJI SZKÓD SP. Z O.O.INOTIS CENTRUM LIKWIDACJI SZKÓD SP. Z O.O.
Jelenia Góra

Technik ds. Oględzin Szkód w Budynkach Twój zakres obowiązków Kontakt z Poszkodowanym/ą Przeprowadzanie oględzin podstawowych szkód majątkowych np. zalanie łazienki, uszkodzenie ogrodzenia itp. na miejscu wystąpienia szkody zgodnie z wytycznymi Towarzystw Ubezpieczeniowych Terminowe przekazywanie do...

09.04.202409.04.2024

POLICJANT (WYDZIAŁU PREWENCJI, WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO, WYDZIAŁU PATROLOWO-INTERWENCYJNY, WYDZIAŁU DS. NIELETNICH I PATOLOGII, WYDZIAŁU DO WALKI Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ PRZECIWKO ŻYCIU I ZDROWIU, WYDZIAŁU DO WALKI Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ PRZECIWKO MIENIU)

KOMENDA MIEJSKA POLICJI W LEGNICYKOMENDA MIEJSKA POLICJI W LEGNICY
Legnica

Zakres obowiązków: - znajomość przepisów obowiązujących na danym stanowisku, - przestrzeganie praw i dyscypliny służbowej, - ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia, - ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego, - wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców. Wymagania: wykszt...

09.02.202409.02.2024