Filtruj

Praca Politan Sp Z O - Czyżowice

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ / KONFEKCJONER

POLITAN SP. Z O.O.POLITAN SP. Z O.O.
Czyżowice

Zakres obowiązków: Realizacja zleceń produkcyjnych. Obsługa maszyn i urządzeń. Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Przestrzeganie procedur i instrukcji BHP, GMP, GHP. Realizacja kontroli jakości wg procedur i instrukcji. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem -...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Młodszy Specjalista w Dziale Srzedaży Zagranicznej i Przemysłowej

Rybnik

Nasze wymagania: wykształcenie minimum średnie; prawo jazdy kat. B; znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel); j. angielski na poziomie komunikatywnym Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; rozwój zawodowy; pakiet szkoleń adaptacyjnych; partnerska atmosfera w pracy w zespole...

04.04.202404.04.2024