Filtruj

Praca Politologia

1-3 z 3 ofert pracy

młodszy specjalista

nowa oferta
BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Łódź

Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: młodszy specjalista do spraw przeciwdziałania przemocy domowej w Wydziale Rodziny i Polityki Społecznej 90-926 Łódź Piotrkowska 104 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: przeprowadzanie kontrol...

08.06.202408.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

radca

nowa oferta
Warszawa

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: radca w do spraw Spotkań Urzędniczych w Departamencie Przygotowania i Sprawowania Przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej 00-583 Warszawa Al. Ujazdowskie 1/3 Zakres zadań wykonywanych na ...

PRACOWNIK SOCJALNY

DOM POMOCY SP. Z O.O. SP. K.DOM POMOCY SP. Z O.O. SP. K.
Elbląg

Zakres obowiązków: Praca socjalna na rzecz mieszkanek DPS, prowadzenie akt osobowych mieszkanek, pomoc w zaspokajaniu potrzeb życiowych Jedna zmiana - godziny pracy do uzgodnienia Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od posiadanych kwalifikacji Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

07.06.202407.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1371 s