Filtruj

Praca Polo Na - Bielsk Podlaski

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA / TRAKTORZYSTA

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. ZIEMI PODLASKIEJ W BIELSKU PODLASKIMZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. ZIEMI PODLASKIEJ W BIELSKU PODLASKIM
Bielsk Podlaski

Zakres obowiązków: prowadzenie szkolnego gospodarstwa rolnego, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. T uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Prowadzenie produkcji rolniczej...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA AUTOBUSU

Zakres obowiązków: przewóz osób, dbanie o powierzone mienie, inne prace zlecone przez przełożonego Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. D wymagany kurs przewozu osób...