Filtruj

Praca Polo Na - Brodnica

1-3 z 3 ofert pracy

Koordynator ds. montaży - Visotec

VISOTEC SP. Z O.O.VISOTEC SP. Z O.O.
Brodnica

Międzynarodowa Grupa VISOTEC, zajmująca się kompleksową realizacją w zakresie projektowania, produkcji i serwisu systemów identyfikacji wizualnej, poszukuje kandydatów na stanowisko: KOORDYNATOR DS. MONTAŻY Zakres obowiązków: koordynowanie pracy ekip montażowych głównie na terenie Niemiec, pośre...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Kutno - Kasjer_ka w PKP Intercity + kurs

PKP INTERCITY S. A.PKP INTERCITY S. A.
Bielawki

Podstawowe obowiązki: sprzedaż biletów PKP na przejazd w komunikacji krajowej i międzynarodowej na podstawie kodów stosowanych przy odprawie podróżnych, sprzedaż biletów dodatkowych z terminala kasowego na pociągi objęte rezerwacją miejsc — miejsca sypialne, do leżenia, miejsca do siedzenia, obsł...

28.05.202428.05.2024

Sprzedawca - sklep z odzieżą używaną

MAGDALENAMAGDALENA
Rypin

Firma o stabilnej pozycji na rynku zajmująca się sprzedażą odzieży używanej, poszukuje kandydatów z doświadczeniem do pracy na stanowisku: sprzedawca. Oferujemy : stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dobre wynagrodzenie, pracę w zgranym zespole, przyjazną atmosferę pracy, Oczekuje...