Filtruj

Praca Polo - Gorlice

1-3 z 3 ofert pracy

Monter rusztowań rurowych

W&G SERWISW&G SERWIS
Gorlice

Poszukujemy osób chętnych do pracy na terenie UE z okolic Gorlic, Nowego Sącza, Tarnowa Opis stanowiska : montaż i demontaż rusztowań rurowych praca na wysokości do 15 m odpowiedzialność za prawidłowe posadowienie, zakotwienie i montaż rusztowań zakładanie i usuwanie poręczy ochronnych, siatek ...

03.06.202403.06.2024
od 1 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

zatrudnię higienistkę/ asystentkę stomatologiczną

EWA KOWALSKAEWA KOWALSKA
Gorlice

Poszukujemy asystentki/higienistki stomatologicznej do pracy w praktyce stomatologicznej Kowdent w Gorlicach. Praca na umowę zlecenie lub umowa o pracę, na pół etatu. W przypadku higienistki dodatkowo zabiegi higienizacji na %. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i składania CV....

od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MASZTALERZ - TRAKTORZYSTA

KOMBINAT ROLNY KIETRZ SP. Z O.O.KOMBINAT ROLNY KIETRZ SP. Z O.O.
Regietów

Zakres obowiązków: całodzienna obsługa koni; obsługa ciągnika oraz wszelkie prace polowe Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B uprawnienie - Prawo jazdy kat. B + E uprawnienie - Prawo jazdy kat. T wykształcenie min. zasadnicze zawodowe - kierunek bez znacz...

06.06.202406.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0495 s