Filtruj

Praca Polo - Łomża

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWO- TERENOWY

nowa oferta
GRUSZFELD MARIUSZ OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓWGRUSZFELD MARIUSZ OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW
Łomża

Zakres obowiązków: Prace biurowe, odpowiadanie na korespondencję, obsługa klientów, obsługa floty samochodowej, itp. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Obsługa komputera...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DOSTAWCA ZAMÓWIEŃ

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Łomża

Zakres obowiązków: dostarczanie zamówień klientów pod wskazany adres...

03.06.202403.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOC KUCHENNA

Łomża

Zakres obowiązków: przygotowywanie surowców niezbędnych do pracy kucharzy, dbanie o czystość i porządek na kuchni i sali restauracyjnej, przyjmowanie i wydawanie zamówień....