Filtruj

Praca Polo - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

zatrudnimy magistra farmacji do apteki w Mielcu

FOXPHARMAFOXPHARMA
Mielec

Dzień dobry, zatrudnimy do apteki w Mielcu osobę na stanowisko magistra farmacji.Doświadczenie nie jest konieczne (będzie atutem:) ).Proponujemy oczywiście umowę o pracę, praca najlepiej na pełen etat, chyba, że woli Pan/i na 3/4 lub pół etatu, to też jest taka możliwość.Apteka NIE jest całodobowa. ...

23.05.202423.05.2024

HANDLOWIEC- SPRZEDAWCA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

nowa oferta
TEST-POL MARDEUSZ I ŻAK SP. J.TEST-POL MARDEUSZ I ŻAK SP. J.
Dębica

Zakres obowiązków: POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW. DORADZTWO W ZAKRESIE OFEROWANYCH PRODUKTÓW. HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - PRAWO JAZDY KAT. B UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI CZASU PRACY, SAMODZIELNOŚĆ. MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE I Z...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Handlowiec - sprzedawca materiałów budowlanych Przedstawiciel handlowy

MAJSTER BUDOWLANE ABC - TEST-POLMAJSTER BUDOWLANE ABC - TEST-POL
Dębica

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Sprzedawca materiałów budowlanych Zadania: Poszukiwanie nowych klientów w terenie, ich obsługa i sprzedaż asortymentu hurtowni Doradztwo w zakresie oferowanych produktów Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania: Prawo jazdy kat. B Dyspozycyjność i ...