Filtruj

Praca Polonia - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Pokojowa/y - Hotel Great Polonia Wrocław

GREATPOLONIAGREATPOLONIA
Wrocław

Hotel Great Polonia Wrocław City Center poszukuje osób do pracy na stanowisku: Pokojowa/Pokojowy Wymagania: • dyspozycyjność • operatywność i samodzielność w działaniu • odpowiedzialność, rzetelność i zorganizowanie • komunikatywność Oferujemy: • pracę w stabilnej firmie • pracę w zgranym ze...

08.05.202408.05.2024
od 27 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

RZEMIEŚLNIK SPECJALISTA W ZAWODZIE ELEKTRYK

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR XIV IM. POLONII BELGIJSKIEJLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR XIV IM. POLONII BELGIJSKIEJ
Wrocław

Zakres obowiązków: Informowanie o zauważonych usterkach i wadliwych urządzeniach. Usuwanie wpisanych w zeszyt usterek.Wymiana przepalonych świetlówek, żarówek itp. Przegląd wyłączników, gniazd wtykowych oraz ich wymiana.Obsługa szkolnego ksero i bindownicy.Naprawa urządzeń elektrycznych.Prowadzenie ...

18.03.202418.03.2024

Serwisant instalacji słaboprądowych

OBIS CICHOCKI ŚLĄZAK SP. J.OBIS CICHOCKI ŚLĄZAK SP. J.
Wrocław

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Serwisant instalacji słaboprądowych Miejsce pracy: Wrocław i okolice ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - wykonywanie serwisu i konserwacji instalacji słaboprądowych, - realizacja zadań przydzielonych przez kierownika serwisu wg. harmonogramu, - bieżący kontakt z ...

01.09.202301.09.2023
od 35 zł