Filtruj

Praca Polozna Lub Pielegniarka - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Opiekun w żłobku

ŻŁOBEKŻŁOBEK
Łódź

OFERTA PRACY W ŻŁOBKUPoszukujemy pracownika na stanowisko opiekuna w żłobku. Wymagania, jakie musi spełniać kandydat/kandydatka na stanowisko opiekuna to:•posiadać kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej ...

13.05.202413.05.2024

OPIEKUNKA DZIECIĘCA

CZESŁAWA WAWRZYNIAK KLUB DZIECIĘCY U CIOCI CZESICZESŁAWA WAWRZYNIAK KLUB DZIECIĘCY U CIOCI CZESI
Konstantynów Łódzki

Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi w wieku 1-3 lat Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym zgodnie z ustawą- uprawnienia pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela....

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Łask Punkt Pobrań: pielęgniarka, położna, ratownik m., opiekun med.

BADAJ.TOBADAJ.TO
Łask

Praca w Łasku dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, opiekunów medycznych. Rozpocznij karierę w badaj.to , nowej marce wywodzącej się ze Śląskich Laboratoriów Analitycznych ! Jeśli nie posiadasz gotowego CV, nie ma problemu - wystarczy, że podasz nam swój numer telefonu. Prześlij ...

23.04.202423.04.2024