Filtruj

Praca Polski Gaz - Piła

1-3 z 3 ofert pracy

HYDRAULIK

WOD-MAN USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE S. C.WOD-MAN USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE S. C.
Piła

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji hydraulicznych w budynkach istniejących oraz nowych obiektach. Praca głównie na terenie Piły i okolic. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana od pn. do pt., w godz. 08:00 - 16:00. Wymagania: wykształcenie - budo...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inspektor

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Piła

Komenda Powiatowa Policji w Pile Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw ds.gospodarki mieszkaniowej Wydział Ogólny w Komendzie Powiatowej Policji w Pile Inspektor Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Realizacja całokształtu zadań związ...

02.03.202402.03.2024

Operator koparki

RYSZARD OWCZARZAK REMO-ZAKŁAD INSTALACJI P.POŻ. SANITARNYCH, WOD.-KAN.-GAZ I CO. REMONTY NAPRAWA POMPRYSZARD OWCZARZAK REMO-ZAKŁAD INSTALACJI P.POŻ. SANITARNYCH, WOD.-KAN.-GAZ I CO. REMONTY NAPRAWA POMP
Chodzież

Operator koparki, praca w szalunkach oraz praktyka zawodowa budowa zewnętrznych sieci sanitarnych....

12.03.202412.03.2024