Filtruj

Praca Pomoc Administracyjna - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

Wychowawca SOS (k/m) - Siedlce

SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCESOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE
Siedlce

Nasza Organizacja od prawie 40 lat niesie pomoc dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonym jej utratą. W swojej pracy kierujemy się Polityką Ochrony Dziecka i naszym Kodeksem Etycznym. Prowadzimy SOS Wioski Dziecięce, gdzie dzieci znajdują troskliwy dom, rodzinną opiekę i bezwarunkow...

20.03.202420.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOC ADMINISTRACYJNA

Suchożebry

Zakres obowiązków: Wspomaganie Referatu Finansowo-Podatkowego w realizacji zadań, prace kancelaryjne i wspomaganie pracowników w realizacji zadań. Przygotowanie do pracy w administracji samorządowej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - obsługa pakietu biurowego MS OFFI...

21.05.202421.05.2024

Koordynator ds. Obsługi Pracowników i Nieruchomości

SOLANOSOLANO
Łuków

Grupa SOLANOspecjalizuje się w usługach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, m.in.: outsourcingu pracowniczego, przeprowadzania rekrutacji, a także doradztwa personalnego. Zapewniamy również kompleksową opiekę cudzoziemcom w ramach legalizacji pobytu i pracy na terenie Polski, gwarantując im peł...

15.05.202415.05.2024