Filtruj

Praca Pomoc Barmana - Świnoujście

1-3 z 3 ofert pracy

Praca Kelner/Barman/Pomoc kuchenna

NADMORSKASCNADMORSKASC
Świnoujście

Nowa restauracja na promenadzie poszukuje pracowników na stanowisko: -Kelner / kelnerka -Barman -Pomoc kuchenna Praca stała lub sezonowa Więcej informacji pod numerem telefonu 66*****45...

15.04.202415.04.2024
od 28 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

praca dla kelnera i barmana

COSTA BRAVACOSTA BRAVA
Świnoujście

Obowiązki: Przyjmowanie zamówień. Odpowiadanie na pytania dotyczące dań w menu. Doradzanie klientom przy wyborze dań i napojów. Komunikacja, która pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów. Przyjmowanie zapłat. Zbieranie brudnych naczyń ze stołów. Utrzymywanie czystości stołów. Wymagania: D...

25.02.202425.02.2024
od 22 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca dla kucharza/pizzaiolo i kelnera/barmana w Międzyzdrojach

MAGDALENAMAGDALENA
Międzyzdroje

Praca dla kucharza/pizzaiolo i kelnera/barmana w Międzyzdrojach w Piano Cafe & Restaurant Z roku na rok mamy coraz więcej gości, którzy doceniają formułę naszego miejsca: muzykę na żywo, elegancki wystrój, dobrą kuchnię i piec opalany drewnem, który daje niepowtarzalny smak pizzy i innym daniom. Z...

07.05.202407.05.2024