Filtruj

Praca Pomoc Ciesli - Żarki

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC CIEŚLI, DEKARZA

DACH- DER ŻANETA SKRZYPICIELDACH- DER ŻANETA SKRZYPICIEL
Żarki

Zakres obowiązków: Wykonywanie więźby, pokrycie poszycia dachowego, montaż rynien. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - mile widziane doświadczenie w zawodzie...

27.08.202427.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Cieśla szalunkowy# Praca za granicą

REGESSREGESS
Częstochowa

Poszukuję podwykonawców a konkretnie cieśli szalunkowych. Budowa od podstaw apartamentów na terenie Belgii/ Knokke/ Roeselare/ Heverlee. Cieśla szalunkowy# Praca za granicą Obowiązki • montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.) • montaż stropów z płyt betonowych • poziomowanie s...

06.09.202406.09.2024

Cieśla budowlany - Praca w Belgii

Częstochowa

Nawiążemy współpracę z odpowiedzialnymi cieślami budowlanymi z własną działalnością do prac betoniarsko-ciesielskich przy wznoszeniu obiektów budowlanych na terenie Belgii. Osoby na tym stanowisku odpowiedzialne będą za wykonywanie prac ciesielskich na budowach z wykorzystaniem szalunków. Cieśla bud...

24.08.202424.08.2024