Filtruj

Praca Pomoc Cukiernika - Wietrzychowice

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC CUKIERNIKA (O)

F.H.HABURAK.F.D.A.HABURA S.C., ELITA PIEKARNIA-CUKIERNIA HABURA SP. J.F.H.HABURAK.F.D.A.HABURA S.C., ELITA PIEKARNIA-CUKIERNIA HABURA SP. J.
Wietrzychowice

Zakres obowiązków: - pieczenie ciast i deserów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pomocnik ciastkarza Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziana praktyka zawodowa. Praca w Wietrzychowicach od 7.00 do 15.00. Umowa o pracę na okres próbny. Wynagrodzenie 4500 zł b...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CUKIERNIK/POMOC CUKIERNIKA (O)

PIEKARNIA ANNA SKRABACZPIEKARNIA ANNA SKRABACZ
Łęg Tarnowski

Zakres obowiązków: - praca przy produkcji drożdżówek Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Cukiernik* uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych umiejętność - dokładność, sumienność, zaangażowanie,dyspozycyjność umiejętność - chęć do pracy Wym...

12.06.202412.06.2024

Praca dla cukiernika i pomoc cukiernik

JANUSZJANUSZ
Gosławice

Oferujemy pracuję dla cukiernika oraz pomoc cukiernika. Praca na cały etat. Miejsce pracy- Piekarnia ciastkarnia Lubowski ul. Stalmacha Lubliniec...

10.06.202410.06.2024