Filtruj

Praca Pomoc Domowa - Pińczów

1-3 z 3 ofert pracy

Fizjoterapeuta w warunkach domowych

nowa oferta
EURO-MED SP. Z O.O.EURO-MED SP. Z O.O.
Pińczów

Fizjoterapeuta w warunkach domowych Miejsce pracy: Pińczów Twój zakres obowiązków realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty, zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów; Nasze wymagania ...

19.05.202419.05.2024

Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu

nowa oferta
PIOTR STEFAŃSKI AGENCJA ARTYSTYCZNO-REKLAMOWA ARTEVADEPIOTR STEFAŃSKI AGENCJA ARTYSTYCZNO-REKLAMOWA ARTEVADE
Jawór

Jesteśmy pierwszą i największą sieciową Agencja Reklamową w Polsce, mamy przedstawicieli na terenie całej polski i UE.Budujemy niezależne agencje dla naszych partnerów.Pomagamy w uzyskaniu dotacji z UP.Współpracujemy z największymi dostawcami usług i towarów marketingowych w Polsce.Zapraszamy do kon...

20.05.202420.05.2024

TECHNIK FIZJOTERAPII/ FIZJOTERAPEUTA

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W GNOJNIEDOM POMOCY SPOŁECZNEJ W GNOJNIE
Gnojno

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć i zabiegów fizoterapeutycznych, uczestnictwo w zespole opiekuńczo-terapeutycznym, opracowanie programów rehabilitacji, wykonywanie zaleconych przez lekarza zabiegów i gimnastyki Wymagania: wykształcenie - medyczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - medyczn...

14.05.202414.05.2024