Filtruj

Praca Pomoc Domowa - Węgra

Serwisant: AGD, klimatyzacji, urządzeń chłodniczych i pomp ciepła

JANUSZJANUSZ
Węgrów

Jesteśmy profesjonalnym Zakładem Napraw AGD z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Nasza firma specjalizuje się w branży klimatyzacji, chłodnictwa, pomp ciepła oraz naprawy sprzętu AGD. serwisagd-wegrow.pl Do zespołu poszukujemy: Specjalisty ds. Naprawy i Konserwacji Urządzeń AGD, Klimatyzacyjnych ...

14.04.202414.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomoc kuchenna

DOM WESELNY BIANCO SYLWIA WOJCIECHOWSKADOM WESELNY BIANCO SYLWIA WOJCIECHOWSKA
Ciechanów

Przygotowywanie posiłków, pomoc na kuchni...

18.04.202418.04.2024

POMOC KUCHENNA

Ciechanów

Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków, pomoc na kuchni Wymagania: wykształcenie - podstawowe Chęć do pracy...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0416 s